טלפון 052-2645276

קצת עליי

היי, אני קרן, אימא לאלה, תמר ועמית, נשואה לסיימון ומצלמת מאז שאני זוכרת את עצמי...
את הסטודיו הראשון שלי כצלמת עצמאית פתחתי בשנת 2004.
התחלתי לצלם עוד הרבה לפני שהפכתי להיות אימא, 
  אבל מאז שבנותיי נולדו הן נותנות לי את ההשראה לסטים מיוחדים לצילומי תינוקות וילדים וההתרגשות וההתלהבות מצילומי היריון, ילדים ומשפחה רק גברה והתעצמה  אני עדיין מתרגשת ונהנית מכל צילום מחדש!

הרגעים המיוחדים, המרגשים והמאושרים שלכם בחיים הם ההתרגשות האמיתית שלי. היכולת להכניס אותם לפריים ייחודי, לזווית צילום המדברת ללא מילים, לרגעים שאפשר לעצור ולהביט בהם שוב ושוב...
מהיום שקיבלתי מאבי, צלם מקצועי בעצמו, את מצלמת הרפלקס הקטנה ליום ההולדת ה-15 שלי, ידעתי שזו אהבה לכל החיים. אבא לימד אותי כל מה שצריך לדעת על צילום ובמיוחד להרגיש את הרגע.
המצלמה כבשה אותי כבר מהקליק הראשון וידעתי שזה הייעוד האמיתי שלי בחיים: להנציח רגעים.
לאחר הצבא, שילבתי בין אהבותיי הגדולות, הים והצילום, כשעבדתי כצלמת תת מימית בריף הדולפינים באילת.
גם אל טיוליי הרבים בעולם לקחתי את המצלמה שהשתכללה עם השנים.

הנצחתי אנשים, צבעים ורגעים אותם תוכלו לראות באתר.
בין עבודותיי לטיוליי הרבים בעולם השלמתי תואר במדעי ההתנהגות, כלכלה ומנהל עסקים ולמרות ששקדתי על לימודי באותה דקדקנות ומסירות בה אני בונה קומפוזיציית תמונה, ידעתי תמיד שיבוא יום ויהיה לי סטודיו משלי.
קורסים והשתלמויות רבים ביניהם צילום נשים בעירום, צילום מזון וצילום אופנה הביאו אותי לרגע הזה שבו אני מזמינה אתכם לחלוק איתי את הרגעים הכי מרגשים ולהפוך אותם למזכרת ייחודית לתמיד.
באתר שלי תוכלו להתרשם מצילומים שונים ביניהם: צילומי היריון צילום ניו בורןצילומי תינוקותצילומי ילדים, צילומים בטבע, צילומים קסומים ביער, צילומי חגיגת יום הולדת בסטודיו, צילומי משפחה וכן פרוייקטים אישיים אותם תוכלו לראות בדף הגלריות.
המטרה שלי כשאני מצלמתצילום היריון , צילום תינוקות  צילום משפחה או אנשים באופן כללי היא לעזור לך להנציח רגעים קסומים בחייך בצורה מקורית ומיוחדת.

סגנון הצילום שלי הוא אלגנטי נקי ומקורי והצילומים נעשים באווירה רגועה ונעימה. אני מתמקדת ברגעים הקטנים שיעלו חיוך על פניך כשתסתכלי בחלוף הזמן על התמונות, רגעים שיהיה כיף להיזכר בהם. אני מחפשת להראות את השמחה והכיף בצילומי המשפחה  להדגיש את הנשיות שלך, את החיבור להיריון ולגופך בצילומי ההיריון ולהעניק לך יום של חוויה מיוחדת במינה ובוק היריון מיוחד ומקורי.

אם נשביתם בקסם, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ולקבוע חוויית צילום בלתי נשכחת,
יחד ננצור זכרונות מרגשים שיהפכו לאלבום מהודר, מעוצב ומקצועי בשבילכם, לכל החיים.


שלכם.
קרן לגזיאל-מיכאלי.

מהעיתונות

דוגמנית בטן - עיתון הארץ 12.2006

אלבום הריון - כתבה ממגזין יומן הריון

כתבות צילום ממגזין טבע הדברים

זכינו מקום שלישי בתחרות צילומי ניו בורן של הורים וילדים 1.2013

צילומים במגזין הורים וילדים 2.2013

צילומים במגזין הורים וילדים 5.2013

המטרה שלי

בכל שלב ושלב בחיים יש משהו חדש ומרגש, היריון, לידה, תינוק חדש, המשפחה גדלה...

המטרה שלי כשאני מצלמת צילום היריון, צילום תינוקות  צילום משפחה או אנשים באופן כללי היא לעזור לך להנציח רגעים קסומים בחייך בצורה מקורית ומיוחדת .סגנון הצילום שלי הוא אלגנטי נקי ומקורי, אני מחפשת להראות את השמחה והכיף בצילומי היריון, להדגיש את הנשיות שלך, את החיבור להיריון ולגופך  ולהעניק לך יום של חוויה מיוחדת במינה ובוק היריון מיוחד ומקורי.